تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی

دکتر سعيد کاظمي آشتيانيشناسه محصول: 1015406
موجود

دکتر سعيد کاظمي آشتياني

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 5500تومان

برچسب ها :

دکتر سعيد کاظمي آشتياني

دکتر سعيد کاظمي آشتياني

نام فایل : دکتر سعيد کاظمي آشتياني

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 6

حجم : 59 کیلوبایت


دکتر سعيد کاظمي آشتياني

 دکتر سعيد کاظمي آشتياني رئيس پژو هشکده رويان جهاد دانشگاهي
در اول فروردين ماه سال 1340 در تهران چشم به جهان گشود و پس از طي دوران تحصيلي در مقطع متوسطه، در رشته فيزيوتراپي وارد دانشگاه علوم پزشکي ايران شد و در اين رشته و در همين دانشگاه موفق به کسب مدرک کارشناسي ارشد شد.
دکتر کاظمي تحصيلات دکتري را نيز در اسفند ماه 1376 در رشته علوم تشريحي دانشگاه تربيت مدرس به پايان برد.
وي از آبان ماه 1363 همزمان با گذراندن دوران دانشجويي وارد جهاد دانشگاهي شد و در سي‌ام آبان سال 1371 با حکم رييس وقت جهاد دانشگاهي‏، به عنوان رييس جهاد دانشگاهي واحد علوم پزشکي ايران منصوب شد.
دکتر کاظمي آشتياني در سال 1376 طي حکمي از سوي رييس جهاد دانشگاهي همزمان با مسووليت رياست جهاد دانشگاهي واحد علوم پزشکي ايران، به عنوان مشاور رييس جهاد دانشگاهي منصوب شد.
دکتر کاظمي آشتياني پس از پيگيري و تلاش فراوان در خصوص راه‌اندازي موسسه رويان‏، نهايتا موفق به راه‌اندازي اين مرکز شد و در بيست و سوم آبان سال 1377 با حکم دکتر منتظري، رييس جهاد دانشگاهي و با حفظ سمت به عنوان رييس پژوهشکده رويان جهاد دانشگاهي منصوب شد.
زنده ياد دکتر کاظمي آشتياني همچنين از سال 1371 به عضويت شوراي علمي جهاد دانشگاهي درآمد که تا زمان فوت اين مسووليت‌ها را بر عهده داشت.
به گزارش ايسنا، توسعه تحقيقات در زمينه باروري و ناباروري، توليد‏، تکثير و انجماد سلول‌هاي بنيادي جنيني، اجراي نخستين طرح همانندسازي حيوانات در خاورميانه، راه اندازي و برگزاري شش دوره جشنواره بين المللي رويان‏، برگزاري دو دوره جشنواره آسيايي «بهداشت خانواده» و ده‌ها فعاليت ارزنده علمي ديگر، دستاورد عمر کوتاه اما پرثمر اين جهادگر متعهد و خستگي‌ناپذير است.
وي سال گذشته به دليل تلاش‌هاي فراوان در زمينه تحقيقات سلول‌هاي بنيادي جنيني به عنوان يکي از چهره‌هاي ماندگار کشور معرفي و تقدير شد.
به مناسبت هفتمين روز فقدان دكتر سعيد كاظمي آشتياني بزرگ بود و از اهالي امروز!
«اينجانب بر فقدان آن شخصيت ارزشمند (مرحوم كاظمي آشتياني) كه كانون اميد و ابتكار و نوآوري بود، افسوس خوردم، وي يكي از فرزندان صالح انقلاب و از رويش هاي مباركي بود كه آينده درخشان علمي را در كشور نويد مي دهند.»
(بخشي از پيام مقام معظم رهبري به مناسبت درگذشت دكتر آشتياني)
هفتمين روز درگذشت دانشمند عزيز، دكتر سعيدكاظمي آشتياني رئيس تلاشگر پژوهشكده رويان جهاددانشگاهي را در حالي ناباورانه به سوگ نشسته ايم كه هنوز جامعه علمي كشور، فقدان يكي از فرزندان با ايمان، تلاشگر و برومند خود را باور ندارد، مردي كه با همت و جهاد علمي خود و همكارانش ، روزهاي خوش پيشرفت، توسعه و سعادت اين مرز و بوم را نويد مي داد، مردي كه به قول رئيس جمهور محبوب، دكتر احمدي نژاد مظهر «توانستن و شدن» بود!
زندگي نامه
دكتر سعيد كاظمي آشتياني فروردين ماه 1340 شمسي در تهران چشم به جهان گشود و پس از گذراندن تحصيلات ابتدايي و متوسطه در سال 1359 وارد دانشگاه علوم پزشكي ايران شد و پس از اخذ مدرك كارشناسي ارشد در رشته فيزيوتراپي موفق به ادامه تحصيل در مقطع دكتري رشته علوم تشريحي با گرايش جنين شناسي در دانشگاه تربيت مدرس شده و اسفندماه 1376 با رتبه ممتاز و موفقيت از پايان نامه دكتري خود دفاع كرد.
دكتر آشتياني در ايام جنگ حق عليه باطل به صورت هسته مركزي، دانشجويان را جهت ارائه خدمات در جبهه هاي جنگ گردهم جمع مي كرد و در شروع هر عملياتي در خطوط مقدم جبهه همراه با همرزمانش حضور مي يافت.
وي همواره جلوتر از همرزمان خود قدم برمي داشت و فردي زمان شناس، موضوع شناس بوده و در هر مقطع بهترين سنگر نظام جمهوري اسلامي را مي شناخت و به عنوان سرباز فداكار و از جان گذشته، مشغول خدمت به نظام جمهوري اسلامي مي شد.
در سنگر علم، با توجه به تخصص و همت والاي خود در سال 1369 موفق به تأسيس مؤسسه رويان به منظور ارائه خدمات آموزشي، پژوهشي و درماني به جامعه گرديد و با تلاش ها و پيگيري، اين مؤسسه به سطح پژوهشكده رويان ارتقا يافته و موفق به اخذ مجوز مركز از شوراي گسترش وزارت علوم و بهداشت و درمان آموزش پزشكي گرديد.
دغدغه دكتر سعيد كاظمي آشتياني، حفظ، تربيت، ارتقا و شكوفايي جوانان كشور بود و همواره جهت جذب جوانان نخبه و ميدان دادن به اين عزيزان همت مي گماشت كه حاصل اين تلاش تربيت تعداد زيادي نيروي محقق، مؤمن و سرباز علمي جهت نظام جمهوري اسلامي است.
سوابق درخشان
بخشي از خدمات پژوهشي، آموزشي و اجرايي دانشمند جوان و فقيد دكتر سعيد كاظمي آشتياني به شرح زير است:
برگزيده چهارمين دوره جشنواره چهره هاي ماندگار، برگزيده يازدهمين دوره جشنواره تحقيقات علوم پزشكي رازي، برگزيده اولين همايش كار، صنعت و خودكفايي از ديدگاه حضرت امام خميني«ره» مبتكر طرح توليد، تكثير و انجماد سلول هاي بنيادي جنين انساني و حيواني، مبتكر و مسئول پروژه تحقيقاتي شبيه سازي در حيوانات اهلي، مبتكر پيوند بخش علوم پايه و علوم باليني در زمينه ناباروري و سلول هاي بنيادي طراحي و اجراي طرح پزشك قطار، پوشش معاونت محرومان و مستضعفان، طراحي و اجراي درمان فيزيوتراپي در منزل و صدها خدمت پژوهشي و علمي ديگر كه پرداختن به آنها مجال ديگري مي طلبد. با تدبير و دورانديشي و مديريت عالي اين سرباز گمنام جمهوري اسلامي در عرصه هاي علم در سطح بين المللي، كشور جمهوري اسلامي موفق به اخذ موقعيت هاي عالي در زمينه هاي سلول هاي بنيادي، همانندسازي و طب توليدمثل و علوم زيستي گرديد.
و سرانجام دكتر سعيد كاظمي آشتياني رئيس تلاشگر و دانشمند پژوهشكده رويان جهاد دانشگاهي، شامگاه چهارشنبه 13/10/84 به دليل عارضه قلبي در بيمارستان بقيه الله الاعظم«عج» تهران دعوت حق را لبيك گفت و جامعه علمي را در غم فقدان خود سوگوار كرد.
...

خرید آنلاین


سایر محصولات

دکتر سعید کاظمی آشتیانینام فایل : دکتر سعید کاظمی آشتیانی
فرمت : .doc
تعداد صفحه/اسلاید : 6
حجم : 59 کیلوبایت
دکتر سعید کاظمی آشتیانی  دکتر سعید کاظمی آشتیانی رئیس پژو هشکده رویان جهاد دانشگاهیدر اول فروردین ماه سال 1340 در تهران چشم به جهان گشود و پس از طی دوران تحصیلی در مقطع متوسطه، در

ادامه مطلب  
تحقیق درباره صفات سلبیه و ثبوتیه (فایل word)

لینک دانلود و خرید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 5 صفات سلبی چیست؟صفات سلبی، صفاتی است که خداوند متعال از آن ها منزه است، مانند جسم بودن خدا؛ این صفت از خداوند سلب می شود زیرا جسم، مرکب از اجزاء است و

ادامه مطلب  
پاور پوینت (اسلاید) دستور زبان فارسی


 این پاور پوینت دارای 103 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است
فایل پاور پوینت دستور زبان فارسی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.
در این پاور پوینت مباحث

ادامه مطلب  
تحقیق در مورد وقف 78 ص


لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : 133 صفحه
 قسمتی از متن .doc : 
 
‏1
‏مقدمه .‏
‏وقـف و ابـتـدا از فنون مهم در قرائت قرآن است , قارى قرآن باید بتو

ادامه مطلب  
تحقیق شیخ مرتضی آشتیانی


موضوع تحقیق : شیخ مرتضی آشتیانی آشتیانیزبان : فارسی قالب : ورد - قابل ویرایشتعداد صفحه :  3فقط : 1500 تومان با این قیمت هیچ کجا چنین تحقیق و مقاله ای پیدا نمی کنید.

ادامه مطلب  
هوشنگ کاظمی


نام کتاب: هوشنگ کاظمی   (از مجموعه پیشگامان گرافیک نوین ایران)   استاد هوشنگ کاظمی، نخستین ایرانی دانش آموخته گرافیک و موسس دانشگاه هنر استگردآونده: مهدی صادقی  به همراه آثاری استاد هوشنگ کاظمی   ناشر:‌رسم   

ادامه مطلب  
دکتر مصدق


104 ص مقدمهمصدق در سال 1261 در خانواده ای متمكمن و با نفوذ ودیوانی به دنیا آمد. پدرش میرزا هدایت الله وزیر دفتر بود پسر عموی میرزا یوسف مستوفی الممالك كه زمانی صدراعظم ایران بود. وزیر دفتر از اخلاف بلافاصل آقامحسن آشتیانی بزرگ ”خاندان“ آشتیانی بود, كه در دو

ادامه مطلب  
تحقیق آیت الله میرزا محمد حسن آشتیانی


موضوع تحقیق : تحقیق آیت الله میرزا محمد حسن آشتیانیزبان : فارسی قالب : ورد - قابل ویرایشتعداد صفحه :  3فقط : 1500 تومان با این قیمت هیچ کجا چنین تحقیق و مقاله ای پیدا نمی کنید.

ادامه مطلب  
تحقیق آیت الله میرزا مهدی آشتیانی


موضوع تحقیق : آیت الله میرزا مهدی آشتیانیزبان : فارسی قالب : ورد - قابل ویرایشتعداد صفحه :  3فقط : 1500 تومان با این قیمت هیچ کجا چنین تحقیق و مقاله ای پیدا نمی کنید.

ادامه مطلب  
پاور پوینت (اسلاید) آشنایی با ادبیات معاصر ایران


 این پاور پوینت دارای 164 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point است و آماده ارائه شما می باشد
در این پاور پوینت مباحث به زبان ساده و قابل درک برای همه گفته شده و برای ارائه آن هیچ مشکلی نخواهید داشت
فایل پاور پوینت

ادامه مطلب  
logo-samandehi