تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی

سينماها 12 صشناسه محصول: 1014424
موجود

سينماها 12 ص

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 3900تومان

برچسب ها :

سينماها 12 ص

سينماها 12 ص

نام فایل : سينماها 12 ص

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 0

حجم : 3767 کیلوبایت


سينمــا
سينما براي بيش از 2000 نفر
ورودي اصلي و خروجي‌ها به خيابان يا كوچه عمومي به پهناي 10 متر است. اگرچه باريك باشد، ساختمان سينما بايد پس نشسته يا اصلاحي باشد.
ورودي‌ اصلي و خروجي‌ها را مي‌توان به دو حياط مقابل هم باز كرد. براي پهناي حداقل و مساحت‌ها، طرح‌بندي پاساژ، گذرگاه داخل سينما بيش از 2 متر پهنا كه مستقيماً به بيرون باز مي‌شود.
سينما تا 2000 نفر
ديوارهاي خارجي، همچنين كريدور و پاساژها، پلكان، مركز دودگيري و تهويه و روشنايي سقفي و بام (نوع آخرين بايد تقريباً 5/0 متر بالاي تراز سقف) و تماماً‌ بايد ضدآتش باشد. در و پنجره‌ها 6 متر دورتر از ساختمان مقابل است.
سقف (همچنين كف‌هاي اديتوريم، كريدور و پاساژها)، ضدآتش باشد. سقف‌هاي ديگر اتاق‌ها و پلكان‌ها مقاوم به آتش است. براي سينماهاي كمتر از 2000 نفر با كف تقريباً 4 متر بالاي تراز خيابان، سقف مقاوم به آتش مجاز است. در سينماهاي يك طبقه (گالري و زيرزمين طبقه به حساب نمي‌آيد)، حتي سقف الوار چوب‌نما نيز اجازه داده نمي‌شود.
روشنايي‌هاي سقفي با شيشه‌ سيمدار شيشه شده، بام‌سازي مقاوم به آتش است. اندازه‌ها و روشنايي كريدور، پلكان، پاساژ، خروجي‌ها و حياط براي خروج سريع و مرتب،‌ بايد ممكن باشد (مانع كور عبور، مجاز نيست).
ابعاد كريدور، اگر بوسيله در و پالتوگير، رادياتور و ... كور شده بايد به پهنا اضافه شود. پلكان در گذرگاه مجاز نيست، در صورت استثناء پلكان تقريباً 5 پله، با چراغ توكار و چراغ سقف و 1 عدد چراغ اضطراري لازم است.
شيب رامپ يا راه شيبدار 1:10، شروع پله از جلو پلكان يا از پشت با فاصله تقريباً پهناي پلكان. پلكان تقريباً 2 عدد اگر سينما در تراز كف زمين قرار ندارد. تمام پلكان خروج، نرده‌دار با دستگيره چوبي جنگلي يا مواد آتش‌انكيز در هر دو سمت و انتهاي بسته و بنياد ضدآتش است.
پلكان اصلي، غير طره‌دار يا پيش‌آمده، بدون اتصال به اتاق‌هاي زيرزمين، در محور مجزا با روشنايي و هوا مستقيماً از طريق پنجره‌هاي خيابان يا حياط مورد قبول است. پلكان‌ها بايد طوري طراحي شوند كه تلاقي افراد سالن و بالكن در صورت خروج همزمان پديد نيايد. كريدورها و قسمت توالت را بين پلكان و اديتوريم قرار دهيد.
پهناي پلكان، پهناي بين دستگيره‌هاي نرده مساوي يا بيشتراز 25/1 و مساوي و كمتر از 5/2 متر است. پهناي گالري‌ها با 125 صندلي تقريباً 1 متر مي‌باشد.
خروجي‌هاي به بيرون تقريباً بيش از 2 متر از پهناي كل و محاسبه آن شبيه محاسبه كريدور است. درهاي 5/1 متري اجازه داده مي‌شود در صورتي لنگه اصلي آن 1 متر پهنا داشته باشد و اگر لنگه ثابت را بتوان به داخل توسط لولا باز نمود، ارتفاع در 2/1 متر كافي است و كف‌گير خودكار براي باز كردن در بايد تعبيه شود.
درهاي بدون آستانه بايد به بيرون باز شده، بتوان به داخل كريدور تقريباً 150 م.م بريد، اما پهنا محدود نيست.
پنجره بايد حداقل دهانه ارسي باز 350 م.م پهنا و تقريباً 25/1 ارتفاع داشته و از داخل به آساني با يك گيره باز شود.
ميله‌هاي دزدگير در پنجره‌ها بايد بدون اشكال باز شده، اما ممكن است در جعبه پشت ثابت كرد. پنجره‌ها به حفره روشنايي بايد از فولاد با شيشه ايمني با سيمدار بوده و نبايد توسط حرارت ريزش كند.
اديتوريم
كف سالن تا 600 نفر بايد تقريباً 12 متر، اگر بزرگتر باشد، تقريباً 8 متر بالاي تراز خيابان باشد. بالاترين رديف صندلي‌ها بايد تقريباً 3/2 متر ارتفاع آزاد داشته باشد. در سينماها فقط 1 گالري مجاز بوده (مگر معمولاً براي تئاتر نيز استفاده شود) و ارتفاع آزاد زير كالري تقريباً 3/2 متر، عمق گالري تقريباً 10 رديف صندلي و براي هر 10 رديف اضافي كريدور مجزا، خروجي و پلكان لازم است. دكورهاي آتش‌نگير بايد به سطح ثابت شده و سقف روكش پارچه‌اي مجاز نيست.
رختكن‌ها نبايد در كريدور ورودي قرار گرفته و مانع اياب و ذهاب شود. پهناي كريدور در جلوي پيشخوان‌ها بايد تقريباً 3/1 پهن‌تر از معمول بوده، پايه در محاسبه كريدور به حساب نمي‌آيد. فاصله بين پايه‌ها و پيشخوان تقريباً 25/1 متر است.
اتاق پروژكور بايد ديوارها و سقف ضدآتش داشته و بجز از حفره‌هاي پروژكتور به اديتوريم ارتباط نداشته باشد. بايد پنجره به حفره روشنايي يا فضاي باز داشته و در و پنجره‌ها سرطاقي 500 م.م و در كنار تقريباً 300 م.م پبش‌آمدگي داشته باشد. اندازه پنجره تقريباً 25/0 م.م يك خروجي مستقيم به فضاي باز لازم است.
ابعاد: طول ديوار كوچكتر تقريباً 2 متر، ارتفاع 8/2 متر ودر جايي كه مسوول مي‌ايستد تقريباً 2 متر است. اگر اتاق مجاور با درب خروجي به اتاق پروژكتور متصل است، دومي را مي‌توان تا تقريباً 4 مترمربع كاهش داد.
درها بايد به سمت بيرون باز شده، مقاوم به آتش بوده و بايد به فشار كم از داخل و كشش كم‌فشار از بيرون جواب داده و خودكار بسته شود. پلكان فرار نرده‌ها بايد تقريباً 65/0 متر پهنا، نسبت پاپله/كف پله آن تقريباً 1:1 است. در داخل اتاق مسوول پلكان را تا 5/1 متر مي‌توان كاهش داد.
در نزديكي در صورت امكان، 1 توالت، 1 كارگاه، 12-8 مترمربع، 1 اتاق ترانسفورماتور 15-8 مترمربع، اتاق باطري براي روشنايي اضطراري 10-6 مترمربع است.
روشنايي را مي‌توان به روشنايي اصلي، روشنايي براي تميزكار، تعميرات، غيره و روشنايي اضطراري كاملاً مجزا تقسيم كرد كه آن بايد راه خروجي و خودخروجي‌ها را در صورت قطع برق به خوبي روشن كند. اگر برق پرفشار بكار مي‌رود، براي ترانسفورماتورها مساحت كف 40-15 مترمربع لازم است. اين قسمت نبايد در زير اديتوريم يا اتاق پروژكتور باشد.
روشنايي اضطراري بطور خودكار (با برق خود) در صورت قطع برق كار مي‌كند و از اطاق پروژكتور و ايستگاه آژير نيز بايد قابل عمل با دست باشد.
...

خرید آنلاین


سایر محصولات

سینماها 12 صنام فایل : سینماها 12 ص
فرمت : .doc
تعداد صفحه/اسلاید : 0
حجم : 3767 کیلوبایت
سینمــاسینما برای بیش از 2000 نفر ورودی اصلی و خروجی‌ها به خیابان یا كوچه عمومی به پهنای 10 متر است. اگرچه باریك باشد، ساختمان سینما باید پس نشسته یا اصلاحی باشد.ورودی‌ اصلی و خروجی‌ها را می

ادامه مطلب  
دانلود پاورپوینت تاثیر غرب بر انیمیشن و برنامه کودک در ایران


آغاز انیمیشن در ایران:در دهه سی، خیابانهای تهران با نئون آشنا شده و شبهای تهران با نورهای رنگین آذین می شوند و نقشهایی از رنگهای تند نئون بر در و دیوار می نشینند و بر سر در سینماها و بر فراز بامهای بلند شهر ، حرکتی از

ادامه مطلب  
پاورپوینت تاثیر غرب بر انیمیشن و برنامه کودک در ایران


 دسته بندی : پاورپوینت نوع فایل:  ppt _ pptx ( قابلیت ویرایش )  قسمتی از اسلاید پاورپوینت :  تعداد اسلاید : 29 صفحهتاثیر غرب بر انیمیشن و برنامه کودک در ایران هنرهای

ادامه مطلب  
دانلود پاورپوینت درمورد تاثیر غرب بر انیمیشن و برنامه کودک در ایران


 دسته بندی : پاورپوینت نوع فایل:  ppt _ pptx ( قابلیت ویرایش )  قسمتی از اسلاید پاورپوینت :  تعداد اسلاید : 29 صفحهتاثیر غرب بر انیمیشن و برنامه کودک د

ادامه مطلب  
پاورپوینت درمورد تاثیر غرب بر انیمیشن و برنامه کودک در ایران


 دسته بندی : پاورپوینت نوع فایل:  ppt _ pptx ( قابلیت ویرایش )  قسمتی از اسلاید پاورپوینت :  تعداد اسلاید : 29 صفحهتاثیر غرب بر انیمیشن و برنامه کودک در ایران

ادامه مطلب  
فــراز و فــرود جـنبش نئــورئالیسم ایتالیــا


فرمت فایل : word(قابل ویرایش)تعداد صفحات22  سیر رئالیسم نو در ایتالیا در پایان دوره صامت، نشانه‌هایی از حركت و حیات در استودیوهای ایتالیا به چشم می‌خورد كه نشان می‌داد سینماگران آن مهارت فنی را كه در جاهای دی

ادامه مطلب  
نقش تبلیغات و بازاریابی در فروش كالا و یا جلب مشتری


فرمت فایل : word(قابل ویرایش)تعداد صفحات60 شیوه های بازاریابی برای فیلم «مارمولك»معجزه تبلیغات حداقل!تبلیغات برای فیلم های سینمایی در ایران هنوز از الگوهای چند دهه پیش پیروی می كند. پاییز گذشته، وقتی برای نخ

ادامه مطلب  
پاورپوینت بررسی انواع درب ها و چارچوب ها بهمراه جزییات و دتایلها - 32 اسلاید


پاورپوینت بررسی انواع درب ها و چارچوب ها بهمراه جزییات و دتایلها - 32 اسلایدفهرست مطالبتعریف دربویژگی های درب های مطلوبقسمت های مختلف دربانواع در ب ها بر حسب شرایطانواع درب ها از نظر جنس مصالحتزئینات رو

ادامه مطلب  
پروژه طراحی مرکز فرهنگی جهت افزایش سطح آگاهی و فرهنگ با رویکردی مدرن


پروژه معماری با استاندارد پایان نامه قالب فایل: word قابل ویرایش تعداد صفحات:170چکیدهرشد شهر نشینی و گذران اوقات فراغت در مناطق شهری امروزه یكی از مباحث پر اهمیت در جامعه شناسی شهری و بطور كلی علم جام

ادامه مطلب  
تحقیق رشته های مهندسی نرم افزار و کامپیوتر با عنوان تاریخچه‌ی جهانی هك كردن (دست‌برد كامپیوتری)


تحقیق رشته های مهندسی نرم افزار و کامپیوتر با عنوان تاریخچه‌ی جهانی هك كردن (دست‌برد كامپیوتری) در فرمت ورد 16 صفحه قابل ویرایشهك كردن برخلاف انتظار مساله‌ای تازه نیست

ادامه مطلب  
logo-samandehi